Flavio Smart Home RD-T65-10W
88.00
Flavio Smart Home RD-T65-10W quantity
Add to cart
Description
Description
Product Specifications:
Product Name : RD-T64-10W
Wattage : LED 10W
Dimension: D120 x H50mm
Cutout Size: D90mm
Colour: LED KK ( Daylight, Cool White, Warm White)
* Dimmable
* Rimless LED Downlight
* Price does not include set-up, configuration & installation.
related products
You may also like
2268-350-KK Azora Ceiling Light
118.00
Add to cart
3512-090-350KK Azora Ceiling Light
9035P-B-25-coffee gold Azora Pendant Light
Read more
LED 8391 40W KK Azora Ceiling Light
Philips Moire CL200 LED Ceiling Light 20W White