Flavio Smart Home XD-L10003-10W
198.00
Flavio Smart Home XD-L10003-10W quantity
Add to cart
Description
Description
Product Specifications:
Product Name : XD-L10003-10W
Wattage : LED 10W
Dimension: L275 x W90 x H45mm
Cutout Size: L275 x W40mm x H45mm
Colour: LED KK ( Daylight, Cool White, Warm White)
* Dimmable
* Rimless LEGO LED
* Price does not include set-up, configuration & installation.
related products
You may also like
3677-3L Azora Pendant Light
328.00
Read more
8188-SQ LED23W Azora Ceiling Light
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
2281-350 LED KK Azora Ceiling Light
Add to cart
LED 8391 40W KK Azora Ceiling Light
Philips Moire CL200 LED Ceiling Light 20W White